Myynnin ja huollon yhteystiedot

Polttimet

Tapio Murtonen

Chief Business Officer, Burners

+358 3 857 6266

tapio.murtonen@oilon.com

Jari Kohopää

Sales Manager

+358 3 857 6353

jari.kohopaa@oilon.com

Kari Palo

Sales Manager

+358 3 857 6270

kari.palo@oilon.com

Jukka Jaatinen

Sales Manager

+358 3 857 6228

jukka.jaatinen@oilon.com

Seppo Helstelä

Sales Manager

+358 3 857 6359

seppo.helstela@oilon.com

Jani Kurikka

Sales Manager

+358 3 857 6222

jani.kurikka@oilon.com

Oleg Kiuru

Sales Manager

+358 3 857 6764

oleg.kiuru@oilon.com

Tero Laitinen

Sales Manager

+358 3 857 6271

tero.laitinen@oilon.com

Kari Puro

Sales Manager

+358 3 857 6280

kari.puro@oilon.com

Juha Jaatinen

Sales Manager

+358 3 857 6741

juha.jaatinen@oilon.com

Teollisuuslämpöpumput

Martti Kukkola

Chief Business Officer, Industrial Heat Pumps and Chillers

+358 400 312 060

martti.kukkola@oilon.com
sales.chillheat@oilon.com

Jussi Alpua

Sales Manager (Finland, the Baltics, Eastern Europe, APAC)

+358 44 337 4475

jussi.alpua@oilon.com

Samuel Östman

Sales Manager (Scandinavia, UK, Ireland, the Americas)

+358 40 701 3270

samuel.ostman@oilon.com

Heli Liedes

Sales Manager (Western and Southern Europe, Middle East, Africa)

+358 44 7576 700

heli.liedes@oilon.com

Maalämpöpumput

Petri Virta

Chief Business Officer, Residential Heat Pumps

+358 44 7576 259

petri.virta@oilon.com

Markus Aarnio

Area Sales Manager

Varsinais- ja Länsi-Suomi, alue 1

+358 44 7576 411

markus.aarnio@oilon.com

Mikko Laaksonen

Area Sales Manager

Etelä-Suomi, Kymenlaakso, Etelä-Savo, alue 2

+358 44 7576 288

mikko.laaksonen@oilon.com

Antero Mäkitalo

Area Sales Manager

Keski-Suomi, Pohjois-Suomi, alue 3

+358 400 364 907

antero.makitalo@oilon.com

Jorma Saksi

Senior Product Manager

+358 40 0364 906

jorma.saksi@oilon.com

Pirita Pouhula

Sales and Marketing Assistant

+358 44 7576 668

pirita.pouhula@oilon.com

Huolto

Petri Palo

Service Manager, Burners

+358 3 8576 374

petri.palo@oilon.com

Tuomas Toivonen

Service Manager, Industrial Heat Pumps

+358 44 7576 651

tuomas.toivonen@oilon.com

Marko Kanervo

Technical Support Manager

+358 3 8576 497

marko.kanervo@oilon.com

Ilari Vapamäki

Service Manager, Ground Source Heat Pumps

+358 3 8576 249

ilari.vapamaki@oilon.com

Tapani Ylijärvi

Technical Support Manager, Ground Source Heat Pumps

+358 3 8576 404

tapani.ylijarvi@oilon.com

Juha Salonperä

Customer Support Expert, Ground Source Heat Pumps

+358 45 1276 205

juha.salonpera@oilon.com

Ota yhteyttä





Haluan että minuun otetaan yhteyttä:

Tiedoksesi
Oilon kerää henkilötietoja ja anonyymia käyttötietoa, kun rekisteröidyt palveluihimme, tilaat tuotteitamme, täytät vapaaehtoisia käyttäjäkyselyitä, annat palautetta tai osallistut kilpailuun tai vastaavaan. Tämä on pakollista meille, jotta voimme tuottaa haluttuja palveluita, ylläpitää takuurekistereitä tai muuta vastaavaa. Lisätietoja siitä kuinka käsittelemme antamiasi tietoja voit lukea meidän tietoturvaselosteestamme.

Lähetämme sinulle tietoa tuotteistamme ja palveluistamme, jotka saattaisivat kiinnostaa sinua. Voit perua mainosmateriaalin lähettämisen koska tahansa myöhemmin.